Торговий острівець у ТЦ, острівний відділ біжутерії. ТО-114

Торговий острівець, острівний відділ у торговому центрі
Цей відділ призначався для торгівлі біжутерією та ювелірними виробами. Виготовлений зі скла та ламінованої ДСП. Прилавок обладнані акцентною підсвіткою.
Розташовані в найпрохідніших місцях, торгові острівці є одним з найпопулярніших різновидів торгового обладнання. Маленькі та великі конструкції, високі вітрини та низькі прилавки, зазвичай добре освітлені світлодіодною підсвіткою. Островець у торговому центрі — це порівняно невелике вкладення, що дає змогу швидко почати малий бізнес. Оренда великої площі до снаги далеко не кожному підприємцю. Торговий острів — ось вихід із положення.
Переваги острівців:
- компактні розміри та велика місткість товару
- великий потік покупців у прохідних місцях торгових центрів
- товар безпосередньо близько до покупця
- якісна підсвітка
- раціональне використання торгової площі
- розумна ціна
Замовте розрахунок ваших торгових меблів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Накопичувач | З відкривними дверцями |
| Тип вітрини | Острівна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 2000 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Висота накопичувача | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип фасаду вітрини | Скляний |
| Особливості послуги | Під ключ |
| Виготовлення меблів | Комерційної |
| Виготовлення комерційних меблів | Торгової |
| Час виготовлення | 14 |
| Виїзд замірника | Безкоштовно |
| Тип послуги | Виготовлення |
| Особливості | Скляні полиці і дверцята, Можливість регулювання по висоті опор, Висувні ящики, Підсвічування |
| Тип прилавку | Вітрина скляна |
| Тип | Торговий острівець |
| Колір | В асортименті |
| Форма вітрини/вітрини | Острівна |
| Глибина | 2000 мм |
| Призначення товару | |
| Призначення товару | Для біжутерії, Для мобільних телефонів, Для парфумерії та косметики, Для сувенірів та подарунків, Для сумок та шкіргалантереї, Для годинника, Для ювелірних виробів, Для електронних сигарет, Островок |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал полиць | Скло |
| Матеріал корпусу і каркаса | ЛДСП |
| Матеріал фасаду | ЛДСП, Скло |
- Ціна: від 60 000 ₴





Відправка з 15 травня 2026