Продавець ГУДМЕБЛІ торгове обладнання та корпусні меблі розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
58 відгуків
УВАГА, ЗРОСТАННЯ ЦІН - З'ЯСОВУЙТЕ ВАРТІСТЬ У МЕНЕДЖЕРАДЕТАЛЬНІШЕ

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 29.04).

Торгове обладнання та корпусні меблі
+380 (99) 182-14-41
+380 (97) 182-14-41

Торгове обладнання

Якісне торгове обладнання в Києві.

Відкриваючи або розширюючи роздрібний бізнес, власник не в останню чергу стикається з необхідністю вибору торгового обладнання для магазину. Торговельний зал повинен виглядати красиво і в цьому чималу роль відіграють стелажі, вітрини і прилавки для магазинів, інші торговельні меблі.

Важливо: стелажі, прилавки, вітрини та інші елементи повинні не просто ефективно представляти товари, що продаються в магазині, але і раціонально розташуватися на торговій площі. Адже вартість оренди – чимала складова щомісячних витрат будь-якого магазину.

Якщо вам необхідно купити торгівельне обладнання під замовлення, вам буде цікаво знати, що виготовлення торгових меблів для магазинів будь-якого профілю – спеціалізація компанії «Гудмебель». Ми займаємося виробництвом меблів для магазинів з 1998 року. За такий чималий термін накопичено величезний досвід, який ми з успіхом застосовуємо для виготовлення якісного торговельного обладнання.

 

Основні типи торгового обладнання.

Всі торгові меблі умовно можна розділити на кілька типів.

  • Торгові прилавки – це низькі торгові тумби, передня частина яких закрита від покупця склом. Один з основних видів торгових меблів, що демонструють товар в безпосередній близькості до покупця. Велика засклена площа дозволяє ефектно викласти товар, розташувавши його на полицях прилавка. Крім засклених прилавків існують таож  касові і робочі (для упаковки і видачі товару покупцеві).
  • Торгові вітрини – високі засклені шафи з полками та скляними дверцятами. Як і прилавки – демонструють товар в близькості до покупця. Каркас вітрини, як правило, виготовляють з ламінованої ДСП або металевого профілю. Нижня частина (накопичувач) зазвичай закрита непрозорими дверцятами та існує для зберігання товарного запасу. Існують острівні скляні вітрини, які не мають каркаса, верхня частина таких вітрин виконана повністю зі скла.
  • Торгові стелажі – каркасні шафи, як правило з ЛДСП або металу, з відкритими полицями. Тут товар представлений відкрито, покупець чи продавець можуть вільно брати його з полиць.
  • Торгові системи – комплекс окремих елементів торгового обладнання, що дозволяє оформити торговельний зал з можливістю оперативного переміщення або заміни цих елементів при необхідності. Для торгових систем характерна наявність великої кількості додаткового навісного обладнання для демонстрації товару. До торгових система можна віднести популярні економпанелі, профільні настінні системи, системи хромованих труб і решіток (наприклад, «Джокер»).
Всі види торговельних меблів (торгові стенди, стійки для одягу та взуття, демонстраційні столи, вішала, торгові острівки, стійки ресепшн, острівні стелажі, подіуми) в тій чи іншій мірі відносяться до перерахованих вище типів торгового обладнання або є комбінацією декількох з них.

 

Виробництво торгового обладнання, його етапи.

Виробництво торгового обладнання – це особливий вид діяльності в сфері меблевого бізнесу. Як і в будь-якому серйозному виробництві, існує маса специфічних особливостей, які потрібно знати при плануванні та виготовленні меблів для торгових приміщень.

  • На етапі планування - потрібно розбиратися в зонуванні торгових залів, враховувати специфіку мерчандайзингу.
  • На етапі дизайну і конструювання - необхідно вміти вигадувати нові форми в межах обраних матеріалів, розраховувати навантаження на стелажі, прилавки і вітрини, пропонувати нестандартні підходи. Існує маса особливої фурнітури, розробленої спеціально для виготовлення торгового обладнання. Дизайнер-конструктор зобов'язаний враховувати її при виготовленні торгових меблів на замовлення.
  • На етапі виробництва – мати відповідальний підхід до важливих технологічних процесів, стежити за якістю і дотримуватися термінів видачі готових виробів.
Не кожне меблеве підприємство береться за виготовлення торгового обладнання, не маючи достатнього специфічного досвіду. Однак у нашій компанії «Гудмебель», як вже було сказано вище, такого досвіду предостатньо.

 

Замовити фірмове торговельне обладнання в Києві

Якщо ви вирішите замовити виготовлення торгового обладнання у нас, тоді необхідно буде почати з вибору концепції магазину. Вам потрібно буде вирішити, і ми вам у цьому допоможемо, в якому стилі ви б хотіли оформити торгову площу. Після цього, разом з дизайнером магазинних меблів, потрібно спланувати приміщення. Грамотний фахівець допоможе правильно розставити торговельне обладнання в залі магазину, запропонує варіанти меблів для торгівлі. Разом ви виберете варіанти кольорів та декорів. Все це буде продемонстровано на екрані монітора на 3D моделі майбутнього торгового залу. Після того як буде обраний дизайн і порахована ціна, можна укладати договір на виготовлення торгового обладнання.

Далі слідує процес виготовлення і контрольної зборки ваших майбутніх торгових меблів. Він відбувається на нашому виробництві в Києві. Сучасні верстати та обладнання, а також досвідчені робітники - дуже важлива складова меблевої фірми. Ми не замовляємо послуги на стороні, всі процеси обробки меблевих деталей відбуваються у нас в цеху. Кваліфіковані фахівці простежать за якістю та термінами виробництва.

Останній, самий цікавий і очікуваний для замовника етап – доставка та монтаж торгового обладнання на об'єкті. Ви зможете побачити ваше торгове обладнання в готовому вигляді.

«Гудмебель» гарантує чіткі терміни, чудову якість і ефектний зовнішній вигляд торгового обладнання. При необхідності термінового облаштування магазину або павільйону, співробітники компанії здійснюють збірку і установку конструкцій в будь-який час доби, в тому числі у вихідні дні.

Стильне фірмове торговельне обладнання для одягу та взуття, стелажі та прилавки для продуктів, господарських товарів, побутової хімії, вітрини і прилавки для ювелірних виробів або годинників, обладнання для аптек, парфумерії і косметики, стелажі для іграшок, канцтоварів, скляні вітрини для мобільних телефонів та аксесуарів, стійки для білизни, торговельні островки і багато іншого, вам допоможуть вибрати в компанії «Гудмебель». Кращі рішення для торгівлі та бізнесу – у нас!

 

Вибір торгового обладнання

 

Перш ніж замовити меблі для магазину необхідно визначитися з деякими важливими питаннями

 


Який товар ви збираєтеся продавати в магазині? Групи товарів, асортимент, його кількість.
Який формат торгівлі в магазині: самообслуговування, часткове самообслуговування, продаж через прилавок?
Чи маєте ви план торгового приміщення з приблизною розстановкою торгового обладнання?
Які види торгових меблів плануєте використовувати в вашому магазині: стелажі, вітрини, прилавки, настінні конструкції, острівні?
Визначилися ви з матеріалами з яких буде виготовлятися торгове обладнання: ДСП, МДФ, скло, метал?

Чи є у вас побажання щодо кольору інтер'єру магазина?

Є дизайн-проект, ескізи майбутніх меблів для магазину? Можливо є картинки, фотографії, які  вам подобаються - надайте їх нам, це прискорить процес.

Який бюджет ви плануєте для обладнання магазину торговими меблями?

 

 

Як замовити торгове обладнання для магазину?

 

Для початку, якщо ви хочете зорієнтуватися у видах і типах торгового обладнання, ознайомтеся з нашими каталогом або портфоліо на сайті. Це допоможе значно спростити вибір.
Зв'яжіться з нами телефоном або у інший зручний для вас спосіб і отримайте детальну консультацію менеджера або дизайнера.
Якщо ви надали вичерпне технічне завдання (див. вище "як вибрати торгове обладнання"), то чекайте незабаром перших ескізів майбутніх меблів. Після ознайомлення, ці ескізи в подальшому ви обговорите з нашими фахівцями і внесете необхідні корективи.
Якщо ви не можете самостійно скласти технічне завдання - повідомте нас про це, ми вам допоможемо. При необхідності направимо до вас фахівця для консультацій або замірів. Спільно ви обговорите деталі майбутнього проекту магазину.
Якщо попередні ескізи вам підходять, то, після узгодження всіх деталей торгового обладнання ми прорахуємо вартість і можливі терміни виготовлення. 
Обговоріть запропоновану ціну з колегами або прийміть рішення самостійно. Якщо вона виходить за рамки вашого бюджету - ми запропонуємо зміни матеріалів або конструкції торгових меблів.
Після укладення договору внесіть передплату. Частіше за все вона складає 50-70% від вартості меблів. Точну цифру узгодьте з нашим менеджером.
Очікуйте доставки і монтажу торгового обладнання. Його привезуть точно в обумовлений термін. Після перевірки якості робіт - внесіть решту суми договору.


Гарантія та післягарантійний сервіс на торгове обладнання

Крім законної гарантії ми надаємо і післягарантійний сервіс. Незважаючи на те, що наше торгове обладнання відрізняється чудовою якістю і тривалим терміном служби, можуть виникати поломки якихось окремих елементів при неправильній експлуатації. Ми супроводжуємо наших клієнтів на всьому протязі служби меблів, виготовлених на нашому виробництві. Якщо сталася неприємність, а термін гарантії закінчився - не біда. Зверніться до нас, і ми відремонтуємо ваші торгові меблі в короткі терміни. Вони стануть як нові, адже ми зберігаємо всі проекти виготовлених нами меблів для магазину.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner